no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

بانک فایل های آموزشی و پژوهشی ویژه معلمان و دانش آموزان - پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

صفحه جدا

بانک فایل های آموزشی و پژوهشی ویژه معلمان و دانش آموزان


[av_slideshow_full size=’featured’ stretch=” animation=’slide’ autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=’av-control-default’ src=” attachment=” attachment_size=” position=’top left’ repeat=’no-repeat’ attach=’scroll’]
[av_slide_full id=’48983′][/av_slide_full]

[/av_slideshow_full]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

بانک فایل های آموزش و پرورش ویژه معلمان و دانش آموزان

هزاران نمونه فایل اقدام پژوهی , درس پژوهی , گزارش تخصصی , طراحی آموزشی , طرح جابر , طرح کرامت , سوالات ضمن خدمت فرهنگیان شمیم دانش , و… همه در یک سایت با قیمت های ارزان

سایت بانک فایل آموزشی معلمان یک گروه تخصصی میباشد که در زمینه تهیه فایل های آموزشی ویژه معلمان و دانش آموزان فعالیت میکند .

بانک فایل آموزشی معلماناین گروه متشکل از تیم کارآمد و متخصص فرهنگی واز  تعدادی از برترین دبیران متخصص و مجرب و با سابقه بالا در امور آموزش و پرورش تشکیل شده است. با بیش از 5 سال تجربه همکاری با فرهنگیان از طریق اینترنت و فضای مجازی را دارد.

کلیه فایل های مربوط به معلمان و سایر فرهنگیان را در این سایت فراهم میکنیم و هر آنچه مورد نیاز جامعه فرهنگیان است را در این زمینه مرتفع سازیم.

ما در این سایت  فعالیت هایی چون : اقدام پژوهی ، درس پژوهی ،گزارش تخصصی ،برنامه سالانه ،تقویم اجرایی،طرح جابر بن حیان، طرح کرامت  تجارب برتری تربیتی ،طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار، الگوی برتر تربیتی , طرح تدبیر، پروژه مهر ، طرح درس ،طراحی آموزشی، سناریو و الگوی تدریس، پیک نوروزی و….را در راستای بهینه سازی و ارتقای کیفیت فرهنگیان انجام میدهیم. ایده و آرمانی که پشت این طراحی بوده است ،ارتقای سطح کیفی و بهبود امر پژوهشی در جامعه فرهنگیان گرانقدر است.

[/av_textblock]