نمونه سوالات ضمن خدمت فرهنگیان: آزمون آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس

نمونه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس با جواب

دوره ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس به صورت سراسری در فروردین و اردیبهشت ماه 1398 برگزاری میشود . این دوره در  بصورت آنلاین و الکترونیکی برگزار میشود . پژوهشرای آموزش و پرورش با همکاری بانک نمونه سوال ایران اقدام به تنظیم و دسته بندی کلیه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس از جمله آزمون های استانی برگزار شده در سالهای قبل و نمونه سوال و منابع آزمون واقعی این دوره در اردیبهشت 98 کرده است.  بدین جهت بانک کامل سوالات ضمن آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس شامل سوالات آزمون واقعی برگزار شده را به همراه منابع , سناریو ها و نمونه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس برای دانلود شما عزیزان در سایت گذاشته ایم.

پژوهشسرای آموزش و پرورش ایران در راستای عمل به رسالت خود که همانا کمک به فرهنگیان است بسته بسیار کامل و دقیق نمونه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس را که متشکل از متن کامل و صد ها نمونه سوال , سوالات آزمون واقعی ( همزمان با شروع آزمون) و البته راهنمای نحوه طرح سوال برای این آزمون را با همکاری بانک نمونه سوال به شما معرفی میکند.

جهت دریافت و استفاده از این منابع کامل که حاوی سوالات آزمون واقعی برگزار شده در اردیبهشت 98 هم میباشند روی دکمه زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده مراحل دریافت و دانلود را پیگیری نمایید.

برای دانلود کلیک کنید

سوالات آزمون واقعی دفاع مقدس در اردیبهشت 98

 آزمون ضمن خدمت دفاع مقدس از 17 تا 20 اردیبهشت در حال برگزاری میباشد . به لحظه هر تعداد از سوالات واقعی را که بدستمان میرسد را در ین بسته قرار میدهیم . هم اکنون این مجموعه نمونه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس حاوی 164 سوال آزمون واقعی دفاع مقدس برگزار شده در اردیبهشت 98 مربوط به آزمون سراسری میباشد .  این دوره در تاریخ 17 تا 20 اردیبهشت از محتوای منتشر شده  بود . با توجه به در حال برگزاری بودن آزمون ما بسته سوالات ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس شامل حدود 450 نمونه سوال و محتوا متنی کامل به همراه راهنمای طرح سوال و البته سوالات آزمون واقعی دفاع مقدس در اردیبهشت ماه 1398   را برای همکاران متقاضی تدارک دیده ایم که در ادامه با کلیک روی دکمه دانلود منابع آزمون و نمونه سوالات ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس میتوانند آنها را دانلود و مورد استفاده قرار دهند

بروزترین و کاملترین مجموعه محتوا ( منابع آزمون ) و نمونه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس را برای شما تدارک دیده ایم , با نزدیک شده به آزمون مرحله اول دوره ضمن خدمت  آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس و در راستای کمک به افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند و قرار است  آزمون مرحله اول شرکت کنند سایت تخصصی ضمن خدمت فرهنگیان ایران زمین اقدام به تهیه بسته بسیار کاملی کرده است

این مجموعه حاوی منابع آزمون ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس , نمونه سوالات ضمن خدمت دفاع مقدس برای آزمون مرحله اول تا چهارم , بازخورد فیلم ها , تحلیل محتوای منتشر شده و برجسته کردن قسمت های بالقوه برای طرح سوال و... کرده است که شما همینک میتوانید برای مشاهده اطلاعات کاملتر و دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس روی دکمه زیر کلیک کرده و این بسته را دانلود نمایید.

 

دانلود منابع و سوالات بصورت pdf:

برای دانلود منابع و سوالات بصورت pdf در یک پکیج کلی روی دکمه زیر کلیک کنید . این بسته همه محتویات بسته های مرحله را را یکجا داراست.

سوالات آزمون اول ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس را با کلیک روی دکمه زیر دریافت کنید.

برای دانلود کلیک کنید

منابع آزمون و سوالات مرحله اول ضمن خدمت دفاع مقدس

تا کنون مرحله اول آزمون انجام شده و بصورت کامل سوالات آزمون واقعی انجام شده دردو نوبت صبح و عصر بصورت کامل در این بسته موجود میباشند . البته بیش از 120 نمونه سوال دیگر علاوه بر سوالات آزمون اصلی + متن صفحات 1د.

برای خرید بسته کامل منابع + نمونه سوالات و سوالات آزمون اصلی مرحله اول از این دکمه استفاده کنید.

 

نکات ویژه نمونه سوالات ضمن خدمت آزمون آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس هنگام دانلود

از جمله نکات ویژه ای که باید در هنگام دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس توجه داشته باشید که این فایل هم حاوی نمونه سوالات و منابع آزمون منتشر شده تا زمان دانلود سوالات دفاع مقدس میباشد و هم حاوی لینک های دانلود موارد بروزرسانی و سوالات آزمون واقعی در روز ازمون .. بنابراین اصلا مهم نیست شما چه زمانی این بسته را دانلود کنید .. تا پایان آزمون مرحله نهایی دفاع مقدس و پایان آزمون های جبرانی آن سوالات و منابع آن را دریافت خواهید کرد.

 

مهمترین وجه تمایز این بسته دارا بودن یک متن حدودا 5 تا 10 صفحه ای برای هر مرحله میباشد که مهمترین بخش های محتوای آن مرحله را که احتمال طرح سوال دارند را برجسته کرده و البته راهنمای کلی در خصوص نحوه طرح سوال برای مراحل مختلف را ارائه کرده است.

آنجه در این مجموعه دانلودی وجود دارد:

این بسته نمونه سوالات مرحله دوم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت حاوی موارد زیر میباشد:

سوالات و منابع آزمون دوم ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس

محتوای متنی از صفحه 78 تا 164 کتاب طهارت روح

محتوای آموزشی ویژه شامل 15 صفحه برای تشریح نحوه طرح سوال برای آزمون دوم

فایل شماره یک نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت مرحله 2 شامل 92 سوال با جواب

فایل شماره 2 نمونه سوالات پرتو عبادت آمون مرحله دوم با 65 سوال + جواب

فایل شماره 3 : شامل سوالات آزمون واقعی برگزار شده مرحله دوم ( این فایل در اولین ساعات شروع آزمون نوبت صبح و اولین ساعت شروع آزمون نوبت عصر مرحله دوم ) بصورت بروزرسانی به فایل اضافه خواهد شد . و برای کلیه خریداران این بسته بلافاصله و بصورت اتوماتیک در همان ساعات اولیه شروع زمان آزمون مرحله دوم ارسال خواهد شد.

دانلود بسته مرحله دوم

همچنین تا زمان شروع مرحله دوم اگر هر گونه بروزرسانی روی این بسته انجام شود قطعا به ایمیل همه کسانی که دانلود کرده اند ارسال خواهد شد.

نمونه سوالات آزمون های استانی دفاع مقدس + منبع + راهنمای طرح سوال

دانلود نمونه سوالات مرحله سوم آزمون تربیت در پرتو عبادت

حاوی 160 نمونه سوال آزمون های استانی ضمن خدمت دفاع مقدس

منبع آموزشی کامل برای آزمون ضمن خدمت دفاع مقدس

یک فایل ویژه که نحوه طرح سوال را برای آزمون ضمن خدمت دفاع مقدس را بررسی کرده و بخش های مهم محتوای آموزشی را برای مطالعه دقیق تر بیان میکند

سوالات آزمون واقعی آزمون های استانی ضمن خدمت دفاع مقدس به محض شروع ( نوبت صبح - نوبت عصر) در یکساعت اول به این بسته اضافه شده و در همان لحظه بصورت اتوماتیک برای خریداران این بسته ایمیل خواهد شد . ( نوبت صبح و عصر جداگانه بروز خواهند شد)

بسته کامل سوالات + منابع + نمونه سوال مرحله چهارم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

این فایل حاوی 185 نمونه سوال برای مرحله چهارم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت میباشد.

ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت : سوالات و منابع مرحله چهارم

همچنین حاوی منبع آموزشی از صفحه 244 تا انتهای کتاب طهارت روح میباشد .

یک فایل ویژه سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران هم در این بسته وجود دارد که بخش های مهم محتوای آموزشی را که احتمال طرح سوال بسیار بالایی دارند را مورد تاکید قرار داده و نحوه طرح سوال برای این مرحله را تفسیر میکند ( بر اساس نتایج بررسی سوالات 3 مرحله قبلی و تجربه نیروهای ما که تقریبا در همه دوره های ضمن خدمت مشارکت فعالی تا کنون داشته اند)

محتوا متنی و نمونه سوالات آزمون سوم ضمن خدمت تربیت فرزند

محتوای متنی استخراج شده از فیلم اول آزمون مرحله سوم و نمونه سوالات آزمون سوم دووره ضمن خدمت تربیت فرزند با محوریت خانواده به همراه نمونه سوالات و تحلیل انواع روش های طرح سوال از داخل متن آزمون مرحله سوم تربیت فرزند

ویدئوهای آزمون سوم دوره ضمن خدمت تربیت فرزند منتشر شد . آزمون اول دوره شیوه های نوین تربیت فرزند از محتوای جلسات اول – دوم و سوم خواهد بود و افرادی که در این آزمون شرکت کرده اند از باید در آزمون مرحله اول شرکت کنند.

در ادامه استخراج محتوای متنی از فیلم های جلسات و تحلیل و درآوردن نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت فرزند از ویدئو های جلسات اینبار به تدوین و تحلیل محتوای استخراج شده از فیلم اول جلسه سوم میپردازیم.

در بین متن استخراجی تعدادی نمونه سوال طرح کرده و سعی داریم با بیان مثال هایی نحوه طرح سوال از این محتوا را بررسی کنیم

 

1-

سوال شماره 1 از آزمون ضمن خدمت دفاع مقدس  : گوش دادن فعال چیست؟

  گوش دادن همراه با واکنش فعال
  بخش عمده اش درباره غیبت انبیای سابق است
  بخشی از آن درباره غیبت انبیای سابق است
   سوالات آزمون دفاع مقدس درباره غیبت امام زمان (عج) است
2 -

سوال شماره 2 از آزمون دوره ضمن خدمت آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس به تاریخ 28 آبان ماه

3 Jun 2018