no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

دانلود برنامه و طرح تعالی متوسطه اول و دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰


پژوهش سرای فرهنگیان
اطلاعیه نحوه دانلود از سایت پژوهش سرای فرهنگیان

ادامه مطلب

دانلود برنامه و طرح تعالی متوسطه اول و دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰
امتیاز 4.89 ( 9 رای ) دانلود برنامه و طرح تعالی متوسطه اول و دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰">
zip
شهریور ۲, ۱۴۰۰
۴۰,۰۰۰ تومان
۴۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود برنامه و طرح تعالی متوسطه اول و دوم ۱۴۰۱-۱۴۰۰


برنامه سالانه تعالی متوسطه

برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم برای سالتحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰

کامل و با پشتیبانی ۳ ماهه

فرمت فایل ورد : قابل ویرایش

تعداد فایل دانلودی اصلی : ۱ فایل

حجم فایل دانلودی اصلی : ۸ مگا بایت

فایل اضافی و رایگان در بسته : ندارد

آخرین بروزرسانی : شهریور ۱۴۰۰

نحوه خرید و دانلود :

روی دکمه زیر کلیک کنید و مراحل پرداخت را تکمیل کنید. حتی المکان سعی کنید هنگام خرید ایمیلی وارد نمایید که دسترسی دارید تا بروز رسانی های احتمالی را به موقع دریافت کنید.

۴۰,۰۰۰ تومان – خرید

تصویری از محیط برنامه:

برنامه سالانه تعالی 1400-1401

در مقطع متوسطه  برنامه سالانه بر اساس طرح تعالی توسط متخصصین ما طراحی و تدوین گردیده است و در اختیار شما دوستان گرامی قرار می دهیم.به روز ترین و آخرین نمونه برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم بر اساس آخرین بخشنامه ارسالی از آموزش و پرورش می باشد و در یازده محور طراحی و تدوین شده است که محور یازدهم مربوط به هنرستان و بقیه محور ها مشترک بین سایر پایه ها می باشد.

چیزی که می بایست مد نظر داشت اینکه این فایل برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول به دلایل زیادی از جمله تغییرات مهمی که در بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش اعمال گردید در این زمان از سال برای شما عزیزان منتشر گردید.

برای دانلود پس از خرید جدید ترین و به روز ترین برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول با فرمت ورد و قابل ویرایش در چند فایل مجزا با جدول بندی و کلیه مواردی که می بایست رعایت شود روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

این فایل  برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول جدیدترین نمونه موجود در اینترنت می باشد و همچنین از همه نمونه های موجود ارزانتر است.این فایل با فایل هایی که دوستان عزیزم در سایت های مشابه میگذارند متفاوت است و توسط تیم خودمان طراحی گردیده است و از هیچ سایتی کپی برداری نشده است.

این فایل کامل ترین مجموعه قابل دسترس درباره تدوین برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم + هنرستان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰  به صورت ورد و قابل ویرایش می باشد. کلیه محور ها و نمودار ها در این فایل استفاده و تکمیل شده اند و حداقل شش ماه کار مدیر و معاون آموزشی را راحت تر می کند این فایل حاوی یازده محور می باشد. مسلما شما مدیر و معاون گرامی از دانلود این مجموعه راضی خواهید بود و رضایت کامل را خواهید داشت.

مژده :

به دلیل اینکه در  سالتحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ یک سری تغییرات در روند جداول و محور ها در برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اولایجاد شد مجموعه کل تغییرات به صورت بسیار کامل و جدول بندی شده هم به همراه فایل های اصلی ارسال می گردد که آنها هم به صورت ورد و قابل ویرایش و در یازده محور می باشند.

این مجموعه برنامه سالانه  طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار مدارس متوسطه انقدر کامل است که شما را از جستجوهای دیگر بی نیاز می کند.

بانک فایل پژوهشی معلمان سالهاست که در کنار شما دوستان و عزیزان است.امروز این سایت با طراحی برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱ سعی نموده است به مدیران عزیز کمک کند که در راستای برنامه ریزی در جهت طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار بدور از هرگونه مشکلی باشند

برای دریافت فایل برنامه سالانه  طرح تعالی متوسطه اول و دوم ۱۴۰۰-۱۴۰۱ روی دکمه زیر کلیک کنید.

۴۰,۰۰۰ تومان – خرید


برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.