no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

نمونه طرح جابر چرخه زندگی مگس به همراه فرم کارنما و راهنمای کارتو پلاست


پژوهش سرای فرهنگیان
دسته بندی های پر بازدید

راهنمای دانلود درس پژوهی و سایر فایل ها از پژوهش سرای فرهنگیان


روند خرید و دانلود خیلی ساده است . کاربرانی که قصد خرید دارند یا خرید کرده اند توجه داشته باشند. fبه عنوان مثال جهت انتخاب فایل روی دسته بندی مورد نظرتان کلیک کنید . مثلا دسته بندی درس پژوهی پایه دوم ابتدایی را از منو سمت راست در کامپیوتر و منو بالا و پایین سایت در گوشی ها کلیک کرده و بعد از ورود از بین نمونه های موجود درس پژوهی ابتدایی پایه دوم فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید . برای شروع فرایند دکمه خرید و دانلود را زده و به صفحه بعد رفته . در صفحه بعد اطلاعات شخصی مانند نام و ایمیل را در کادر های مشخص شده ثبت کرده و دکمه نهایی کردن خرید را بزنید . به صفحه پرداخت اینترنتی هدایت میشوید.بعد از تکمیل پرداخت صفحه را نبندید . چند ثانیه ای منتظر بمانید تا به صفحه دانلود منتقل شوید. در صفحه دانلود لیست موارد دانلودی به ترتیب در پایین صفحه سمت چپ مشخص هستند . تک تک روی همه آیتم ها کلیک و فایل ها را دریافت کنید. اگر متوجه نشدید و صفحه دانلود را بستید . به ایمیلتان مراجعه نمایید . یک نسخه بصورت اتوماتیک از فاکتور خرید و لینک های دانلود به ایمیلتان ارسال میشود . اگر به ایمیلتان دسترسی ندارید در این صورت باید به پشتیبانی سایت پژوهش سرای فرهنگیان  در تلگرام یا واتس آپ پیام بدهید. و فایلتان را دریافت نمایید.در موارد معدودی هم ممکن است پول از حساب شما کسر شود ولی تراکنش کامل نشده باشد . در این صورت هم باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید. تا اطلاع ثانوی پشتیبانی فقط از طریق پیام رسان واتس آپ

ادامه مطلب

نمونه طرح جابر چرخه زندگی مگس به همراه فرم کارنما و راهنمای کارتو پلاست
امتیاز 3.00 ( 1 رای )نمونه طرح جابر چرخه زندگی مگس به همراه فرم کارنما و راهنمای کارتو پلاست">
zip
بهمن ۱۲, ۱۳۹۷
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

نمونه طرح جابر چرخه زندگی مگس به همراه فرم کارنما و راهنمای کارتو پلاست


طرح جابر چرخه زندگی مگس

نمونه طرح جابر  چرخه زندگی مگس به همراه فرم خام دفتر کارنما .بافرمت ورد وقابل ویرایش این فایل کامل و آماده است و جهت ارائه به همکاران فرهنگی میباشد.

این نمونه طرح جابر که برای شما تهیه کرده ایم و با قیمت مناسب در دسترس شما قرار داده ایم که بلافاصله بعد از پرداخت قابل دانلود می باشد.

این مجموعه شامل:

  • پوستر های طرح جابربن حیان در مورد چرخه زندگی مگس
  • تابلوی نمایش طرح جابربن حیان در مورد چرخه زندگی مگس
  • عکس جابربن حیان در مورد چرخه زندگی مگس
  • مطالب علمی آموزشی در باره طرح جابربن حیان چرخه زندگی مگس
  • این مستندات عنوان شده بر طبق آخرین بخش نامه طرح جابر می باشد.

قسمتی ازین مجموعه

مگس خانگی متداول‌ترین نوع حشرات خانگی در محیط زندگی انسان‌هاست که در تمام نقاط جهان دیده می‌شود. مگس حشره‌ای است که بیماری‌های مختلفی را منتقل می‌کند. مانند تمامی حشرات، بدن مگس خانگی به سه بخش تقسیم‌شده است ( سر، قفسه‌ی سینه و شکم )، بخش اسکلت بدن و شش پای بندبندی. همچنین مگس‌ها یک جفت بال شفاف دارند. مگس با استفاده از پاها و دهان خود غذا را می‌چشد. اندازه‌ی مگس‌های بزرگ‌سال شش تا ۱۲.۵ میلی‌متر است و پهنای بال آن‌ها ۱۳ تا ۱۵ میلی‌متر می‌باشد. مگس خانگی  خاکستری تیره‌ بوده و چهار خط تیره‌رنگ روی قفسه‌ی سینه‌ی خود دارد. مگس‌ها تنها مایعات می‌خورند اما می‌توانند با بزاق دهان خود بسیاری از غذاهای جامد را به مایع تبدیل کنند.

قفسه‌ی سینه‌ی مگس آبی یا حتی سیاه است و چهار خط تیره‌ی طولی روی پشت آن قرار دارد. تمام بدن مگس با پوششی مو مانند گرفته‌شده است. اغلب مگس‌های ماده کمی از نرها بزرگ‌ترند و فضای بیشتری بین چشم‌های قرمز آن‌ها خالی است. شفیره‌ی مگس در شرایط مختلف از ۸ تا ۲۰ میلی‌گرم متغیر است.

 برچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.