بانک سوالات واقعی آزمون انتصاب مدیران مدارس

دانلود سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران

سایت تخصصی علمی و پژوهشی بانک سوال ایران کاملترین و بروزترین مجموعه منابع آموزشی و نمونه سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس را با حجم بیش از 34 مگابایت در قالب ۱۴ فایل پی دی اف و ۶ فایل ورد را آماده سازی کرده و برای دانلود در اختیار همکاران گرامی قرار داده است.

در این مجموعه سوالات واقعی آزمون انتصاب مدیران مدارس در سال 97 هم وجود دارد.

تعداد نمونه سوالات ضمن خدمت انتخاب مدیران و منابع آموزشی این پکیج بسیار کامل بوده و شما را از مراجعه به منابع دیگر کاملا بی نیاز میسازد .

جهت دانلود کردن این مجموعه بسیار کامل روی دکمه زیر یا عبارت دانلود بسته کلیک کنید.

دانلود بسته

همچنین با کلیک روی دکمه زیر میتوانید منابع آزمون سند تحول بنیادین را دانلود کنید

نمونه سوالات آزمون انتصاب مدیران مدارس

هم اکنون بیش از 1000 مورد از سوالات ضمن خدمت انتصاب مدیران در آزمون های واقعی سال 97 را به همراه منابع آزمون در یک بسته برای شما فراهم کرده ایم .

تاریخ آخرین بروزرسانی انجام شده این بسته اردیبهشت ماه 1398 میباشد که در این آپدیت فایلی حاوی بیش از 240 سوال آزمون امسال اضافه گردید.  در صورت افزودن سوالات و منابع جدید ضمن خدمت انتصاب مدیران در همین برگه اطلاع رسانی خواهد شد.

موارد اضافه شده در آخرین بروز رسانی به این فایل ها : ۲ فایل انتصاب مدیران زیپ شده  و ۲ فایل ورد حاوی ۲۹۶ نمونه سوال آزمون ضمن خدمت انتصاب مدیران مدارس

 

نکات مهم در برگزاری دوره ضمن خدمت " انتصاب مدیران " با کد 91400458

1-بخشی از محتوای دوره در ارتباط با سیستم امتحانات می باشد.

2-با توجه به محتوای دوره (سیستم امتحانات )، کارگاه آموزشی ارزشیابی امتحانات در تاریخ های 10/11 و 17/11/92 در مناطق بابل و نوشهر لغو می گردد.

3-اولین جلسه ضمن خدمت در تاریخ 10/11/92 در مکان مدرسه امام صادق (ع) برگزار نخواهد شد. ( به دلیل تشکیل همین کلاس در قالب کارگاه آموزشی در تاریخ 3/11/92 در اداره آموزش و پرورش استثنایی )

برای دریافت جدول  ضمن خدمت اینجا را کلیک کنید

بخشنامه ارسالی نیز در زیر درج شده است.

چگونه این نمونه سوالات را دانلود کنیم؟

همکار گرامی شما همین الان میتوانید با کلیک روی دکمه زیر جزئیات بیشتری در مورد فایل های موجود در این بسته دانلودی و تعداد نمونه سوال و سوالات آزمون واقعی دروه انتصاب مدیران مدارس را مشاهده نمایید.  این مجموعه سوالات و منابع ضمن خدمت انتخاب مدیران را دانلود نمایید.

توجه داشته باشید لینک های دانلود بعد از اتمام مراحل خرید نمایش داده خواهند شد و یک نسخه از فاکتور خرید و لینک های دانلود هم به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

برای مشاهده جزئیات بیشتر یا دانلود کردن این مجموعه کلیک کنید.

18 Jun 2018