no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

سئوالات متداول » پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه

صفحه جدا

سئوالات متداول


  • سایت مدیران فردا چقدر سابقه دارد ؟

پاسخ : سایت مدیران فردا متشکل از تیم کارآمد و متخصص فرهنگی واز  تعدادی از دبیران متخصص و مجرب و با سابقه بالا در امر پژوهش تشکیل شده است. این تیم متخصص بیش از 5 سال تجربه همکاری با فرهنگیان از طریق اینترنت و فضای مجازی دارد و تاکنون سایت های مختلفی را طراحی و پشتیبانی محتوایی نموده است. سایت های بانک فایل پژوهشی معلمان،کافی نت دانشجو (فرهنگیان)،ایران کارآموز و در نهایت سایت حاضر نمونه هایی از فعالیت های بیشمار این گروه تخصصی می باشد.این سایت فعالیت هایی چون : اقدام پژوهی ،درس پژوهی ،گزارش تخصصی ،برنامه سالانه ،تقویم اجرایی،طرح جابر بن حیان،طرح کرامت،طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار،طرح تدبیر،پروژه مهر،طرح درس،طراحی آموزشی،سناریو و الگوی تدریس،پیک نوروزی و….را در راستای بهینه سازی و ارتقای کیفیت فرهنگیان انجام میدهد.

  • مقالات و پژوهش های آموزشی ما از چه منابعی تامین می شود؟

پاسخ:منبع مقالات و پژوهش های  ما خود فرهنگیان و استفاده از مقالات غیر اینترنتی و ترجمه کتب آموزشی می‌باشد .و همگی توسط تیم تخصصی فرهنگیان مجموعه اداره می شوند.

  • آیا ما با آموزش و پرورش قرار داد داریم؟

پاسخ:خیر، این سایت و سایر سایت های زیر مجموعه ما فقط برای همکاری با فرهنگیان تأسیس شده اند و به هیچ ارگانی وابسته نیستند..

  • آیا این سایت زیر نظر تیم فرهنگی مدیریت می‌شود؟

پاسخ:بله. تقریبا همه اعضای سایت ما فرهنگی و متخصص امور پژوهشی می باشند.مدیریت فنی سایت بر عهده مهندس سید سجاد عظیمی و مدیریت محتوا را مهندس محمد صالح انجام میدهد. هدف ما بهبود سطح علمی فرهنگیان عزیز و کمک به این جامعه دوست داشتنی است.

  • آیا مقالات،اقدام پژوهی،درس پژوهی و…. موجود در این سایت مورد قبول آموزش و پرورش واقع می شود؟

پاسخ:با توجه به وقتی که برای کارمان میگذاریم و اطلاع از بخشنامه های جدید و ویرایش های سال تحصیلی اخیر  بیش از 90 درصد کارهای ما علاوه بر اینکه مورد قبول واقع می گردند،حائز رتبه نیز می شوند.

  • می پرسید برای خرید آنلاین آدرس ایمیل ندارید و مشکل دارید ؟

راهنمای دانلود از پژوهش سرای فرهنگیان

روند خرید و دانلود خیلی ساده است . کاربرانی که قصد خرید دارند یا خرید کرده اند توجه داشته باشند.
برای شروع فرایند دکمه خرید و دانلود را زده و به صفحه بعد رفته . در صفحه بعد اطلاعات شخصی مانند نام و ایمیل را در کادر های مشخص شده ثبت کرده و دکمه نهایی کردن خرید را بزنید .
به صفحه پرداخت اینترنتی هدایت میشوید.
بعد از تکمیل پرداخت صفحه را نبندید . چند ثانیه ای منتظر بمانید تا به صفحه دانلود منتقل شوید. در صفحه دانلود لیست موارد دانلودی به ترتیب در پایین صفحه سمت چپ مشخص هستند . تک تک روی همه آیتم ها کلیک و فایل ها را دریافت کنید.
اگر متوجه نشدید و صفحه دانلود را بستید . به ایمیلتان مراجعه نمایید . یک نسخه بصورت اتوماتیک از فاکتور خرید و لینک های دانلود به ایمیلتان ارسال میشود .
اگر به ایمیلتان دسترسی ندارید در این صورت باید به پشتیبانی سایت پژوهش سرای فرهنگیان  در تلگرام یا واتس آپ پیام بدهید. و فایلتان را دریافت نمایید.
در موارد معدودی هم ممکن است پول از حساب شما کسر شود ولی تراکنش کامل نشده باشد . در این صورت هم باید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
تماس با پشتیبانی آنلاین دانلود فایل های فرهنگیان و معلماندر ادامه بخش هایی از این اقدام پژوهی را ملاحظه میکنید.

  • آیا در صورتی که تمایل به خرید اینترنتی نداشته باشید به صورت دیگری هم امکان خرید وجود دارد؟

پاسخ : به دلیل کار تیمی این مورد در آینده نزدیک اطلاع رسانی می شود.

  • شما می خواهید اقدام پژوهی،درس پژوهی و …. را سفارشی انجام دهید و خودتان موضوع را به ما بدهید ،می پرسید آیا این امکان وجود دارد؟

پاسخ : بله این امکان برای شما وجود دارد که از طریق ارسال دیدگاه از طریق سایت  سفارش خود را بفرمایید.تیم ما در سریعترین زمان ممکن سفارش شما را انجام می دهد.