تکالیف نوروزی مهارت محور برای نوروز 98

تکالیف نوروزی

با حذف تدریجی پیک نوروزی به مفهوم سالهای قبلش امسال آموزش و پرورش در اطلاعیه ای از فرهنگیان خواسته که برای ایام تعطیلات نوروز 98 به دانش آموزان تکالیف نوروزی مهارت محور دهند . و متاسفانه مشکلی که در این بین بیش از پیش خودنمایی میکند این است که خیلی از همکاران فرهنگی خود نمیتوانند تکالیف مهارت محور نوروزی را طراحی کنند و اصلا برای تدریس مهارت محور آموزش ندیده اند و الان انتظار بالایی از آنها داریم که چیزی را اعمال کنند که آن را یاد نگرفته اند.

تکالیف مهارت محور نوروزی برای تعطیلات نوروز 98

در همین راستا ما به سهم خودمان چند بسته تکالیف نوروزی مهارت محور را آماده کرده ایم که همکاران عزیز هم میتوانند آنها را مستقیما چاپ کرده و در اختیار دانش آموزان بگذارند هم میتوانند از آنها الگو گرفته و تکالیف نوروزی خودشان را طراحی کنند.

برای دانلود کلیک کنیدتکالیف مهارت محور

ابتدا لازم میدانیم چند نکته راجع به تکالیف مهارت محور بیان کنیم. تکالیف مهارت محور با مشق شب ها و تکالیف روتین که سالها در آموزش و پرورش استفاده میشده است تفاوت های بسیاری دارند . یک تکلیف مهارت محور دنبال تحقق هدفی یا اهدافی خاص میباشد که عمدتا به دنبال آموزش مهارت های خاصی به دانش آموز در کنار آموزش مهارت های تحصیلی میباشند.

تکالیف مهارت محور بر خلاف نامشان گاها میتوانند به سادگی طراحی شوند و همانگونه که عنوان شد مشکل اصلی این است که معلمان آموزش ندیده اند در این زمینه

تکالیف مهارت محور نوروزی

ما برای نوروز 98 یک بسته ویژه را طراحی کرده ایم که میتواند کلیه نیازهای همکاران گرامی را در راستای ارائه تکالیف مهارت محور نوروزی برای نوروز 98 پاسخگو باشد.

این بسته تکالیف مهارت محور نوروزی در فرمت یک پیک نوروزی طراحی شده و در آن هم تکالیف نوروزی مهارت محور و هم جایگاه هایی برای داستان و خاطره نویسی از تعطیلات نوروزی جای دارد.

علاوه بر اینها یک فایل آموزشی هم در کنار این بسته گنجانده ایم که براحتی میتوانید با مطالعه آن نحوه اجرا را متوجه شوید.

چگونگی دانلود:

برای دانلود و استفاده از این بسته مهارتی نوروزی 98 روی دکمه و لینک زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده فرایند خرید و دانلود را دنبال نمایید.

برای دانلود کلیک کنید

9 Mar 2019