no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

دانلود تکالیف مهارت محور پایه های اول تا ششم ابتدایی - پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

صفحه جدا

دانلود تکالیف مهارت محور پایه های اول تا ششم ابتدایی


تکلیف مهارت محور ابتدایی

برای دانلود تکالیف مهارت محور پایه های اول تا ششم ابتدایی در ادامه روی دکمه مربوطه به پایه تحصیلی مورد نظرتان کلیک نمایید .

آموزش و پرورش در سالهای اخیر تمرکز زیادی بر ترغیب معلمان دارد  تا به دانش آموزان تکالیف مهارت محور دهند . و متاسفانه مشکلی که در این بین بیش از پیش خودنمایی میکند این است که خیلی از همکاران فرهنگی خود نمیتوانند تکالیف مهارت محور را طراحی کنند و اصلا برای تدریس مهارت محور آموزش ندیده اند و الان انتظار بالایی از آنها داریم که چیزی را اعمال کنند که آن را یاد نگرفته اند.

به پشتوانه همکاری به طیف گسترده ای از همکاران فرهنگی از اقصی نقاط کشور بر آن شدیم در مرحله اول برای 6 پایه ابتدایی تعدادی تکلیف مهارت محور برای دروس مختلف هر پایه تحصیلی آماده کرده و در قالب پکیج های دانلودی به شما ارائه کنیم.

پکیج تکلیف مهارتی پایه اول ابتدایی

این پکیج مشتمل بر 5 تکلیف مهارت محور برای هر یک از دروس پایه اول ابتدایی میباشد و هماکنون تحت عنوان پکیج دانلودی تکالیف مهارت محور اول ابتدایی میتوانید با کلیک روی دکمه زیر آن را تهیه و دانلود کنید.

تکالیف مهارت محور نوروزی برای تعطیلات نوروز 98

در همین راستا ما به سهم خودمان چند بسته تکالیف نوروزی مهارت محور را آماده کرده ایم که همکاران عزیز هم میتوانند آنها را مستقیما چاپ کرده و در اختیار دانش آموزان بگذارند هم میتوانند از آنها الگو گرفته و تکالیف نوروزی خودشان را طراحی کنند.

برای دانلود کلیک کنیدتکالیف مهارت محور

ابتدا لازم میدانیم چند نکته راجع به تکالیف مهارت محور بیان کنیم. تکالیف مهارت محور با مشق شب ها و تکالیف روتین که سالها در آموزش و پرورش استفاده میشده است تفاوت های بسیاری دارند . یک تکلیف مهارت محور دنبال تحقق هدفی یا اهدافی خاص میباشد که عمدتا به دنبال آموزش مهارت های خاصی به دانش آموز در کنار آموزش مهارت های تحصیلی میباشند.

تکالیف مهارت محور بر خلاف نامشان گاها میتوانند به سادگی طراحی شوند و همانگونه که عنوان شد مشکل اصلی این است که معلمان آموزش ندیده اند در این زمینه

تکالیف مهارت محور نوروزی

ما برای نوروز 98 یک بسته ویژه را طراحی کرده ایم که میتواند کلیه نیازهای همکاران گرامی را در راستای ارائه تکالیف مهارت محور نوروزی برای نوروز 98 پاسخگو باشد.

این بسته تکالیف مهارت محور نوروزی در فرمت یک پیک نوروزی طراحی شده و در آن هم تکالیف نوروزی مهارت محور و هم جایگاه هایی برای داستان و خاطره نویسی از تعطیلات نوروزی جای دارد.

علاوه بر اینها یک فایل آموزشی هم در کنار این بسته گنجانده ایم که براحتی میتوانید با مطالعه آن نحوه اجرا را متوجه شوید.

چگونگی دانلود:

برای دانلود و استفاده از این بسته مهارتی نوروزی 98 روی دکمه و لینک زیر کلیک کرده و در صفحه باز شده فرایند خرید و دانلود را دنبال نمایید.

برای دانلود کلیک کنید