no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

پکیج کامل طرح درس روزانه همه دروس پایه اول ابتدایی


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه

صفحه جدا

پکیج کامل طرح درس روزانه همه دروس پایه اول ابتدایی


طرح درس روزانه اول ابتدایی

طرح درس روزانه اول ابتدایی تهیه شده توسط همکاران فرهنگی ما در بانک فایل معلمان پکیج فوق العاده کاملی از طرح های تدریس همه دروس از همه کتاب های پایه اول ابتدایی میباشد که با توجه به بازخوردی که از دانلود کننده های قبلی این پکیج طرح درس روزانه پایه اول ابتدایی گرفته ایم نسبت و درصد رضایتمندی بالای 95 درصد را برای این بسته دانلودی گرفته ایم .

همکار گرامی برای دریافت این مجموعه روی دکمه زیر کلیک کنید.

۸۰,۰۰۰ تومان – خرید

یا سناریو و طرح تدریس یک فرایند پژوهشی مستمر میباشد که معلمان و اساتید دانشگاهی بر اساس دروسی که در حال تدریس آن هستند سعی میکنند سناریو مناسبی را برای بیان مساله و نتیجه گیری طراحی کنند که نتیجه آن اگر بدرستی طراحی و اجرایی شود میتواند تاثیرات بسیار ویژه ای در افزایش راندمان یادگیری بین دانش آموزان و دانشجویان داشته باشد.

همکاران گرامی ( معلمان عزیر ) سایت پژوهش سرای آموزش و پرورش با توجه به زمینه فعالیت تخصصی که دارد بطور ویژه ای سعی دارد در زمینه کمک به فرهنگیان عزیز در جهت نگارش طرح درس و سناریو تدریس برتر کمک کند.

۸۰,۰۰۰ تومان – خرید

مشاهده و دانلود نمونه های آماده

بیش از 200 نمونه آماده طرح درسد روزانه اول ابتدایی سناریو تدریس برتر و بیش از 400 نمونه طراحی آموزی و معماری نوین تدریس را با کلیک روی دکمه زیر میتوانید مشاهده و دانلود نمایید.

مرکز دانلود گویا طرح

اهمیت سناریو و طرح تدریس

یک طرح درس و سناریو تدریس اهمیت راهبردی در برنامه ریزی های کلان آموزش و پرورش و آموزش عالی دارد و در چند سال گذشته سعی شده است با مکانیزمی سناریو تدریس برتر را شناسایی و مورد تشویق قرار دهند که در نهایت میتواند اعث ایجاد رقابتی مفید در بین معلمان و اساتید دانشگاهی شده و باعث توسعه و بهبود سیستم های آموزشی در کشورمان شود.

اگر میخواهید که شما هم جزء معلمانی باشید که اقدام به طراحی طرح درس و  سناریو تدریس برتر در کلاس درسشان کرده و جزء معلمان برتر استانی و کشور قرار گیرید شاید ما بتوانیم شما را در این مسیر پرفراز و نشیب و البته با مشکلات جذاب کمک کنیم.

معیار سنجش طرح و سناریو های برتر

سناریو تدریس برتر متناسب با مقطعی که استاد یا معلم در آن تدرسی میکند با مکانیزم های خاص خودش سنجیده میشود ولی در نهایت یک سناریو تدریس زمانی میتواند نام برتر بودن را یک بکشد که بتواند بازدهی و خروجی را به طرز چشمگیری بهبود دهد که میتواند متناسب با سطح سنی و پایه تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان سنجیده شود.

طرح درس همه دروس از همه کتاب های پایه اول

مجموعه متنوعی شامل طرح  درس همه دروس از همه کتابهای پایه اول ابتدایی  را در قالب فایل های دانلودی قابل ویرایش تدوین کرده و در سایت آپلود کرده ایم تا همکاران گرامی از سراسر کشور با صرف زمانی بسیار کم و محدود بتوانند این فایل ها و نمونه های آماده سناریو تدریس ابتدایی را دانلود کرده و در کلاس های درسشان بکار گیرند.

طرح درس روزانه ریاضی اول ابتدایی

شامل طرح درس روزانه کلیه تم های ریاضی پایه اول ابتدایی به همراه یک نمونه طرح درس سالانه کتاب ریاضی پایه اول

طرح تدریس همه دروس فارسی پایه اول

شامل طرح تدریس کلیه نشانه ها و حروف پایه اول ابتدایی همگی در فرمت فایل ورد و با قابلیت ویرایش میباشد . همراه این مجموعه طرح درس روزانه فارسی اول ابتدایی یک نمونه طرح درس سالانه کتاب فارسی پایه اول هم گنجانده شده است تا شما همکار گرامی را از مراجعه به سایر منابع کاملا بی نیاز کند.

طرح درس کتاب علوم کلاس اول ابتدایی

شامل طرح درس روزانه همه درس های کتاب علوم  کلاس اول ابتدایی به همراه یک نمونه طرح درس سالانه علوم پایه اول ابتدایی همگی در یک پکیج دانلودی بی نظیر خدمتتان ارائه میشود . کلیه فایل های این مجموعه در فرمت فایل ورد و با قابلیت ویرایش میباشند.

مرکز دانلود گویا طرح

ارزشیابی تدریس اول ابتدایی و بازتاب تاثیر آن در برنامه ریزی مجدد طرح درس

اظهار نظر معلم مجری طرح درس  روزانه اول ابتدایی در مورد تدریس خود و ارزشیابی تدریس کلاس اول ،بیان نظر خود درباره ی چگونگی اجرای طرح درس و مسائل عمده آن بعد معلمان عضو گروه با دیدی انتقادی درباره ی قسمت هایی از درس که از نظر آنان مشکل داشته حرف می زنند. تمرکز بر درس است نه معلمی که آنرا آموزش داده درس محصول گروه است و همه اعضا در مورد نتیجه برنامه خود احساس مسئولیت می کنند و در واقع از خود انتقاد می کنند. دبیر تیم تمام نقطه نظرات را یادداشت می کند.

تجدید نظر در تدریس

معلمان پایه اول ابتدایی با توجه به مشاهدات و بازخوردها در درس تجدیدنظر می کنند(مواد آموزشی ، فعالیت ها، سوال ها و . . . )

یک سوال اساسی چگونه می توان برنامه را بهتر اجرا کرد ؟

با توجه به مشاهدات و یادداشت های معلمان ، واکنش های دانش آموزان و نظرات معلم مجری ،در طرح درستجدید نظر می شود.

ممکن است ( روش تدریس ،فعالیت ها ، سوال ها، مسائل مطرح شده ، مواد و رسانه انتخاب شده یا همه اجزای درس ) تغییر کند تا در دور بعد تدریس نتایج بهتری عاید شود.

۶-آموزش درس تجدید نظر شده

درس تجدید نظر شده یک بار دیگر با رفع نواقص و بر اساس اصلاحات انجام شده تدریس می گردد .

تدوین طرح درس و تدریس نهایی دروس کلاس اول

این تدریس و تدوین طرح درس کلاس اول  ممکن است توسط همان معلم و در همان کلاس یا توسط یکی دیگر از اعضای گروه و در همان کلاس یا در مکانی دیگر تدریس شود.

در این مرحله اعضای شورای معلمان در تدریس حضور دارند .(ممکن است تعداد معلمان و اعضای گروه بیشتر از دانش آموزان باشد.)

۷ارزشیابی و باز اندیشی سوال

این مرحله از درس پژوهی که در جلسه مطرح می شود . چه چیزی از درس پژوهی و اجرای آن آموخته شد ؟

یادگیری و فهم دانش آموزان و مساله ای که به خاطر آن پژوهش انجام شد در این مرحله بررسی می شود و تیم از خود می پرسند تا چه اندازه خوب عمل کردیم. بطور کلی میزان تحقق اهداف بیان می شود .

در این مرحله ممکن است از افرادی مانند معلمان مجرب ، مولفان کتب درسی ، اساتید دانشگاه ، انجمن های علمی مرتبط با موضوع درس پژوهی دعوت به عمل آید. همه اعضای شورای معلمان به همراه یک فرد متخصص خارج از مدرسه تدریس را نقد و بررسی و تغییراتی پیشنهاد می کنند.

۸سهیم شدن در نتایج و دستاوردها

نوشتن گزارش پایانی (تشریح فرایند درس پژوهی و یافته ها همراه با مستندات ، گزارش ها ، فیلم ها ، عکس ها ، صورت جلسات ، نقطه نظرات معلمان و دانش آموزان و اولیا )

بازدیدهای افراد متخصص و مسئولین ؛ بازدیدهای معلمان از مدارس یکدیگر ؛ تبادل تجربیات

نحوه دانلود این مجموعه برای معلمان کلاس اول ابتدایی

ما هدف بسیار بزرگی را برای خودمان تعریف و تبیین کرده ایم که همانا کمک به شتاب گرفتن چزخه آموزش در کشور میباشد و امیدواریم زحمات مجموعه همکارانی که با سایت ضمن خدمت فرهنگیان ایران همکاری میکنند موجبات رضایتمندی همکاران گرامی را فراهم آورد.

همکاران محترم ومعلمان کلاس اول ابتدایی برای دانلود و استفاده از این مجموعه بی نظیر کافیست در دو مرحله بعد از کلیک روی دکمه زیر فارایند خرید و دانلود را تکمیل کرده و بسته را دریافت کنید.

همه فایل های موجود در این مجموعه  طرح درس روزانه اول ابتدایی در فرمت فایل قابل ویرایش ورد بوده و اگر نقطه نظری برای بهبود این پکیج دارید حتما ما را در جریان بگذارید.

تیم پشتیبانی ما در واتس آپ پاسخگوی شماست

۸۰,۰۰۰ تومان – خرید
15 Jun 2018