no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

اقدام پژوهی راهبر آموزشی :آسیب فضای مجازی بعد از کرونا بر روی دانش آموزان - پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه

ادامه مطلب

اقدام پژوهی راهبر آموزشی :آسیب فضای مجازی بعد از کرونا بر روی دانش آموزان
امتیاز 5.00 ( 2 رای )اقدام پژوهی راهبر آموزشی :آسیب فضای مجازی بعد از کرونا بر روی دانش آموزان">
zip
سپتامبر 13, 2022
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

اقدام پژوهی راهبر آموزشی :آسیب فضای مجازی بعد از کرونا بر روی دانش آموزان


اقدام پژوهی راهبر آموزشی

این نمونه اقدام پژوهی راهبر آموزشی بصورت پیشفرض در سالتحصیلی 1400-1399 تنظیم شده است و در این پژوهش راهبر آموزشی مقطع متوسطه سعی در بررسی چالش ها , مخاطرات , آسیب ها و راه های کنترل استفاده تقریبا نامحدود دانش آموزان از اینترنت و فضای مجازی در دوران همه گیری کرونا دارد . این فایل در فرمت ورد و قابل ویرایش بوده و براحتی متناسب با پست سازمانی و مدرسه محل فعالیتتان قابلیت تغییر و اعمال اصلاحات مدنظرتان را دارد .

فمت فایل : word

تعداد صفحات : 26 صفحه

سالتحصیلی 1400-1399

بخش هایی از بیان مساله این اقدام پژوهی:

بیان مسئله:

همه گیری کرونا تجربه ای عجیب و شاید تکرار نَشدنی در زندگی ما بود و در سیستم آموزشی و مدارس تاثیرات شگرفی بر جای گذاشته که قطعا در سالهای آتی نتایج 2 سال آموزش غیر حضوری پدیدار خواهد شد . و قطعا هرگز به دنیای پیش از همه گیری کرونا بر نخواهییم گشت . اینجانب با درک عمیق آثار این همه گیری سعی کردم با انجام این پژوهش برخی از مخاطرات سیستم آموزشی غیر حضوری و دسترسی نامحدود دانش آموزان به شبکه اینترنت را بررسی کنم . در راه پر فراز و نشیب سالهای آموزشی مسائل، مشکلات و تجربیات گوناگونی بر سر راه آدمی قرار می گیرد که اگر با دیدی موشکامانه و عمیق به مسئله بنگریم می توان صدها مطلب قابل توجه برای بررسی پیدا کرد و به جستجو و تحلیل علمی در مورد آنها پرداخت. اینجانب …………… بعد از سالها فعالیت در سمت ………… امسال در سمت معاون فناوری اطلاعات و هوشمند سازی دبیرستان استعداد های درخشان …………………. مشغول به فعالیت هستم . تجربه موضوعی که در حال حاضر قصد تحلیل و پژوهش در مورد آن را دارم مربوط به استفاده صحیح دانش آموزان از فضای مجازی می باشد.

دانلود اقدام پژوهی برای راهبر آموزشی

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید


درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3409 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.