no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش با فرمت ورد


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش
zip
اکتبر 17, 2017
۱۲,۰۰۰ تومان
۱۲,۰۰۰ تومان – خرید

بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش


بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش

بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش مقاله کامل و آماده به صورت ورد و قابل ویرایش در …..صفحه

بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش عنوان مقاله ای ست که توسط بانک فایل پژوهشی معلمان تهیه و تدوین گردیده است و در اختیار شما پژوهشگران گرامی قرار گرفته است.این مقاله بسیار کامل و آماده است و مناسب به عنوان مرجع برای پژوهشگران گرامی است. آنچه در فهرست مقاله بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش وجود دارد، به قرار زیر است :

چکیده

مقدمه

بیان مسأله

اهمیت و ضرورت اقدام پژوهی

تعریف و مفهوم اقدام پژوهی

بهینه سازی برنامه معلم پژوهنده

بهینه سازی روش تدریس در اقدام پژوهی

فراتر از دسته بندی های مختلف،مهم ترین روش های تدریس عبارتست از

مهم ترین مراحل روش حل مسأله  در اقدام پژوهی

روش تدریس

بهینه سازی فنون تدریس

بهینه سازی الگوهای تدریس

نتیجه گیری و پیشنهادات

منابع و مآخذ

حال چکیده مقاله بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش را با هم مطالعه می نماییم.

در مطالعات یرامون بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش نکته مهمی که حائز اهمیت است این است که  مهم ترین نسخه نجات بخش برای بهبود مسائل آموزشی و تربیتی این است  که ما معلمان پژوهنده ای داشته باشیم ویک راه پژوهش گری و کارآمدتر کردن معلمان ،ایجاد یک بستر و فرصت مناسب به منظور هم آموزی آنان از تجربه های یکدیگر مانند طرح معلم پژوهنده است.از این طریق هم هزینه بازآموزی و کلاس های ضمن خدمت و. . . کاهش یافته و هم بجای آموزش نظری،به صورت عملی و در میدان عمل ظرفیت و توانمندی آنان از طریق یادگیری دسته جمعی، آن هم به صورت کاملاً عملی و واقعی افزایش می یابد و«اقدام پژوهی» این فرصت را بدون تحمل هیچ گونه هزینه ی اضافی فراهم می آورد.برای بازسازی معلمان هزاره سوم باید فرصت داد تا از هم بیاموزند و از کسانی بیاموزند که تجربه عملی دارند،نه کسانی که فقط در تئوری و نظریه پردازی فقط مجموعه ای از اطلاعات را در ذهن خود انباشته اند.بنابراین اجرای اقدام پژوهی می تواند یک انقلاب آموزشی در مدارس ایجاد کند.حال براستی چگونه می توان معلمان را در کنار هم قرار داد؟با توجه به اینکه «اقدام پژوهی»پژوهش مشارکتی معلمان برای تشخیص و شناسایی مباحث و مشکلات درس و سپس تلاش دسته جمعی در جهت بهبود فرایند یاددهی-یادگیری محسوب می شود،از این رو نقطه آغاز یک پژوهش خوب ،سؤال یا سؤال های پژوهش است و معلمان درس پژوه می بایست با طرح سؤال های خوب وارد پژوهش شوند.در مقاله حاضر قصد داریم با توجه به بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش به بررسی راهکار ها و روش های بهبود امر تدریس به کمک طرح معلم پژوهنده بپردازیم.

کلیدواژه : بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش

بانک فایل پژوهشی معلمان علاوه بر مقاله فوق در رابطه با اقدام پژوهی با موضوع بهینه سازی آموزش اقدام پژوهی در نظام آموزش و پرورش در تهیه کلیه فایل های مورد نیاز فرهنگیان در حال فعالیت می باشد. شما فرهنگیان عزیز می توانید برای خرید مقاله حاضر از اینجا اقدام فرمایید.موضوعات :

درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3435 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.