no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

دانلود طرح جابر با موضوع گرمایش زمین 1401 - پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

دانلود طرح جابر با موضوع گرمایش زمین 1401
امتیاز 5.00 ( 1 رای )دانلود طرح جابر با موضوع گرمایش زمین 1401">
zip
اکتبر 10, 2022
۳۰,۰۰۰ تومان
۳۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود طرح جابر با موضوع گرمایش زمین 1401


طرح جابر گرمایش زمین

طرح جابر گرمایش زمین

یکی از چالشی ترین موضوعاتی که میتوان برای ارائه پژوهش در قالب طرح جابربن حیان ارائه کرد طرح جابر با موضوع گرمایش زمین میباشد . این نمونه طرح جابر گرمایش زمین  ویژه سالتحصیلی 1402-1401 تدوین و در اواسط مهر ماه برای دانلود در سرور سایت پژوهش سرای فرهنگیان بارگذاری شده است .

نکته مهمی که در مورد این طرح لازم است توجه داشته باشید امکان ارائه این طرح در دو بخش تحقیقاتی و آزمایش میباشد و علاوه بر انجام تحقیقاتی در مورد گرمایش زمین و دلایل آن جهت روشن شدن موضوع در حد دانش یک دانش آموز ابتدایی پایه های چهارم و پنجم و ششم در این طرح یک نوع آزمایش هم توضیح داده شده است . از همین رو هم در قالب طرح جابر تحقیقی و هم ر قالب طرح جابر آزمایش قابلیت کار و ارائه دارد .

کلیه فایل های لازم اععم از تحقیق , آزمایشات , دفتر کارنما و …. همگی در یک پوشه زیپ شده با حجم 7 مگابایت خدمتتان تقدیم میگردد. همه فایل ها قابل ویرایش و فایل ورد هستند . همچنین تعداد 6 تصویر گرافیکی و توضیح دار با سایز بزرگ هم در پوشه دانلودی گنجانده شده است .

برای دریافت این طرح روی دکمه زیر کلیک کرده و پروسه خرید را تکمیل نمایید.

۳۰,۰۰۰ تومان – خرید


درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3435 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.