no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر با فرمت ورد و قابل ویرایش در شش پایه اول تا ششم


پژوهش سرای فرهنگیان
اطلاعیه نحوه دانلود از سایت پژوهش سرای فرهنگیان

ادامه مطلب

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر با فرمت ورد و قابل ویرایش پایه اول تا ششم
امتیاز 5.00 ( 2 رای ) برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر با فرمت ورد و قابل ویرایش پایه اول تا ششم">
zip
مهر ۲, ۱۴۰۰
۸,۰۰۰ تومان
۸,۰۰۰ تومان – خرید

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر با فرمت ورد و قابل ویرایش پایه اول تا ششم


برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر

بانک فایل معلمان فایل برنامه هفتگی مدارس ابتدایی در شش پایه اول و ششم را تنظیم نموده است و برنامه ای دقیق و کامل جهت استفاده مدیران و آموزگاران مدارس ابتدایی و با فرمت ورد و قابل ویرایش طراحی کرده است.

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین  برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان کرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم تخصصی فرهنگیان در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر طبق اصول خاصی و با دقیق ترین نرم افزار ها تهیه و تنظیم گردیده است.ما در بانک فایل پژوهشی معلمان با فراهم نمودن برنامه هفتگی مدارس ابتدایی و همچنین فایل های گرانبهایی چون برنامه سالانه بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار قصد داریم به بهترین شکل ممکن به معلمان و دانش آموزان در راستای کمک رسانی در فرایند آموزش یادری رسانیم.

این فایل کامل ترین نمونه برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر موجود در اینترنت می باشد و همچنین از همه نمونه های موجود ارزانتر است.

برای دانلود پس از خرید برنامه هفتگی مدارس بر اساس طرح تدبیر  روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

 دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.