no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

دانلود گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه

ادامه مطلب

گزارش تخصصی 1400 دبیر تربیت بدنی : برطرف کردن مشکلات کف پای صاف برخی از دانش آموزان
امتیاز 5.00 ( 1 رای )گزارش تخصصی 1400 دبیر تربیت بدنی : برطرف کردن مشکلات کف پای صاف برخی از دانش آموزان">
zip
آوریل 2, 2022
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

گزارش تخصصی 1400 دبیر تربیت بدنی : برطرف کردن مشکلات کف پای صاف برخی از دانش آموزان


گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی – کف پای صاف

دانلود گزارش تخصصی کف پای صاف دبیر تربیت بدنی 1400 به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی تحت عنوان  چگونگی بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه  با فرمت ورد و قابل ویرایش و در 20 صفحه

دانلود گزارش تخصصی 1400

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

سرفصلهای موجود در دانلود گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی به قرار زیر است :

عنوان مطلب پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

سرآغاز سخن پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

دیباچه پیرامون قضیه بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

درک مشکل پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

بیان شرایط حاضر پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

تنظیم و جمع نمودن منابع پیرامون قضیه  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

مطالعه و بررسی اطلاعات پیرامون قضیه بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

بحث پیرامون حل مشکل دررابطه با  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

وضعیت ثانویه پس از حل مشکلات  بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

بررسی بیشتر در رابطه با بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

ارائه مستندات پیرامون بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

پیش بینی نتایج در مورد بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

راهکارها پیرامون قضیه بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

رفرنس و منبع مورد استفاده بر طرف نمودن مشكلات كف پاي صاف تعدادي از دانش آموزان آموزشگاه

ارائه راه حلهای  پیشنهادی : گزارش تخصصی کف پای صاف

با تو  جه به علل مشکل کف پا ی صاف  دانش آموزان راحلهای  زیرا پیش نهاد می کنیم:

چنین به نظر می رسد که با در نظر گرفتن این نکته که دانش آموزان کل تمرینات جهت بهبود حرکات فرا گرفته اند  بنابر این برای شروع یک  حرکت موثر در پروژ محوری  اولین گام ومهمترین  قدم  کمک از خود دانش آموز جهت انجام پروژه  است.

حركات تقویتی:

1-  در وضعیت نشسته كف پاها را به هم چسبانده و با فشار سعی ‌شود همراه با حركت چرخش داخلی، پای دیگر را به طرف ساق پا نزدیك نماید. 2-در وضعیت نشسته همراه با خم كردن انگشتان، پا را به حالت چرخش داخلی در آورد. 3-در وضعیت نشسته، با انگشتان پا توپ پینگ‌پنگ یا گلولة كوچكی را از روی زمین برداشته، به مدت چند ثانیه نگه داشته و سپس آن را به پای دیگر منتقل نماید. 4-در وضعیت خوابیده به پشت، كف پا را به دیوار گذارده و سپس با استفاده از فشار انگشتان و حركت خم شدن مچ همراه با چرخش داخلی، پاها را حركت دهد. 5-ر وضعیت نشسته پاها به حالت ضربدر با تكیه كردن لبه خارجی پاها بر روی زمین سعی در بلند كردن بدن نماید. 6-در وضعیت ایستاده، پارچه‌ای را روی زمین پهن كرده با استفاده از انگشتان پا آن را جمع نماید.

7-در وضعیت ایستاده، با استفاده از انقباض عضلات جانب داخلی مچ و خم كننده‌های مچ روی لبه خارجی پا بلند شود. 8-در وضعیت ایستاده، با استفاده از یك شئی مناسب، ارتفاع لبه داخلی پاها را بیشتر نموده و سپس حركت شماره 7 را ابتدا با یك پا و سپس با هر دو پا تكرار نمائید. این حركت در وضعیت نیم خیز هم می‌تواند صورت گیرد. 9-انگشتان پا را از یكدیگر دور و به هم نزدیك نمائید و آنها را خم و راست نمائید. پنجه‌ها را به صورت بادبزنی از هم دور نمائید. 10-فشار دادن انگشتان بر روی زمین بدون بلند شدن استخوان‌های كف پائی، خم كردن انگشتان از مفاصل كف پایی انگشتی و باز كردن مفاصل بند انگشتی دو تمرینی هستند كه برای تقویت عضلات دودی و ریز كف پایی می‌توان بیان نمود. 11-در وضعیت نشسته دو نفر مقابل هم قرار گرفته و توپی را میان كف پاها قرار داده و سپس با استفاه از فشار انگشتان و خم كردن پا آن را به طرف پای همدیگر فشار می‌دهند. با ایجاد فاصله میان دو نفر می‌توان نوعی پاسكاری توپ را با پاها انجام داد.

حركات كششی:

1-در وضعیت نشسته به حالت چهار زانو با كمك دست‌ها، یك ران را بالا آورده و زانو را به سینه نزدیك كنید. تنه حالت قائم دارد.

2-در وضعیت نشسته با پاهای كاملاً باز و دور از هم، یكی از پاها را از زمین اندكی بلند كرده و سپس آن را از خط وسط عبور داده و سعی كنید آن را به پای دیگر نزدیك نمائید 3-در وضعیت نشسته به حالت تمرین شماره 2 سعی كنید هر دو پا را بالا آورده و سپس به صورت قیچی آنها را تا حدّ ممكن از روی هم عبور دهید 4-در وضعیت خوابیده، دست‌ها به صورت باز و دور از بدن و پاها كاملاً كشیده، آنگاه سعی می‌شود با بلند كردن یك پا و عبور آن از روی بدن، آن را به پنجه‌های دست مخالف نزدیك نماید 5-در وضعیت خوابیده به پهلو، پاها كاملاً كشیده لبه خارجی پا بر روی زمین آن‌گاه با كمك دست موافق جانب خوابیده و انقباض عضلات داخلی ساق و ران،تنه را به حدی از زمین بلند كرده كه كشش ناحیه خارجی در سراسر ران و ساق احساس شود 6-در وضعیت ایستاده در كنار میزی با ارتفاع مناسب قرار گرفته، ناحیه خارجی و پشتی خارجی ساق و سپس ران را بر روی میز قرار داده و كشش كنترل شده‌ای را به ناحیه خارجی عضلات كشنده پهن نیام، دو سر رانی و خیاطه وارد آورید توجه : (تمامی تمرینات كششی ذکر شده در عارضه زانوی ضربدری نیز کار برد دارد )

شما عزیزان می توانید دانلود گزارش تخصصی دبیر تربیت بدنی را به همراه اشانتیون ویژه پنج نمونه راهکار و پیشنهاد کوتاه ارزشیابی از این بخش دانلود نمایید.

گزارش تخصصی 1400درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3420 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید