no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه طرح جابر اختصاصی سفارش اقدام پژوهی

ادامه مطلب

برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش سال تحصیلی 1401-1402
امتیاز 4.50 ( 6 رای )برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش سال تحصیلی 1401-1402">
zip
اکتبر 4, 2022
۳۵,۰۰۰ تومان
۳۵,۰۰۰ تومان – خرید

برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش سال تحصیلی 1401-1402


برنامه سالانه هنرستان

همکار گرامی پکیج کاملی تحت عنوان هنرستان فنی و حرفه ای و کار دانش برای سالتحصیلی 1401-1402 تدارک و آماده کرده ایم و جهت دانلود از شهریور ماه 1401 روی سرور سایت اصلی پژوهشسرای فرهنگیــــــــان  بارگذاری شده و در ادامه با کلیک روی دکمه خرید و طی مراحل پرداخت آنلاین براحتی قادر به دریافت آن هستید . فایل مذکور برنامه سالانه هنرستان 1401-1402 در فرمت فایل قابل ویرایش ورد تدوین شده است .  و در ادامه میتوانید تصاویری از محیط برنامه را هم مشاهه کنید .

همانطور که می دانیم برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش هر ساله ویرایش شده و شامل محور های جدیدی می شود. در سال تحصیلی اخیر نکته ای که قابل ذکر است اینکه علاوه بر اینکه برنامه سالانه باید بر اساس طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار تنظیم شود می بایست شرایط بخشنامه های موجود در رابطه با طراحی برنامه سالانه هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش را داشته باشد .

تصاویری از محیط فایل برنامه هنرستان 1401-1402

تصاویر گرفته شده از فایل ورد برنامه سالانه 1402-1401 هنرستان فنی و کار دانش بر اساس طرح تعالی مدیریت

برنامه سالانه 1402-1401 هنرستان فنی و کار دانش بر اساس طرح تعالی مدیریتبرنامه عملیاتی تعالی متوسطه معیار شماره 7 تصویر نمونه از محیط برنامه سالانه طرح تعالی 1401-1402 معیار 1 مدیریت و. رهبری از برنامه سالانه تعالی متوسطه اول عکس نمونه از برنامه سالانه تعالی متوسطه دوم 1402-1401 تصویر نمونه از برنامه سالانه تعالی متوسطه اول - معیار 6 برنامه درسی

توضیحات بیشتر در مورد برنامه سالانه 1402-1401 هنرستان فنی و کار دانش بر اساس طرح تعالی مدیریت

این برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش بر اساس آخرین ویرایش تنظیم گردیده است و کاملترین و دقیقترین نمونه موجود در اینترنت می باشد.در واقع ما دو برنامه سالانه را در قالب یک خرید برای شما ارسال میکنیم. که یک مورد مربوط به برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش بر اساس طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار است و یک نمونه شامل برنامه سالانه و تقویم اجرایی هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش به صورت عمومی است.

با هم بخشی از برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش را که به صورت عمومی است مشاهده می کنیم.

برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش شامل فصل های مختلف می باشد که بسیار دقیق و حرفه ای تنظیم شده است و نیاز مدیران عزیز را در برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش برطرف می نماید.

فصل اول برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش 1402-1401

الف : چشم انداز جمهوری اسلامی ایران درافق ۱۴۰۴ هجری شمسی ، *

چشم انداز برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش                                                            

نظام تعلیم و تر بیت رسمی عمومی در افق ۱۴۰۴ ، با اتکاء به قدرت لایزال الهی ، مبتنی بر نظام معیار اسلامی ،فر هنگ و تمدن اسلامی – ایرانی و قوام بخش آن ها و زمینه ساز جامعه جهانی عدل مهدوی و بر خوردار از توانمندی های تر بیتی ممتاز در تراز جمهوری اسلامی ایران در سطح منطقه ، الهام بخش و دارای تعامل سازنده و موثر با نظام های تعلیم و تر بیتی در سطح جهان ،توانمند در زمینه سازی برای شکو فایی فطرت و استعداد ها و شکل گیری هویت یکپارچه اسلامی ، انقلابی – ایرانی دانش آموزان با تو جه به هویت اختصاصی آنان ، کار آمد ، اثر بخش ،یاد گیرنده ، عدالت محور و مشارکت جو ،بر خوردار از مر بیان و مدیران مو من آراسته به فضائل ا خلاق اسلامی عامل به عمل صالح ، تعالی جو و تحول آفرین ، انقلابی ،آینده نگر ، عاقل ، متعهد ، امین، بصیر ،  حق شناس .

فصل دوم :

برنامه ریزی فرآیندی است منطقی و حساب شده که باید اصل واقع بینی،تغییرات کیفی و کمی،انعطاف پذیری در آن لحاظ شده باشد.در تنظیم برنامه ریزی سعی گردیده تا از تجربیات و نظرات ارزشمند همکاران استفاده گردد چالشها و تهدیدها شناسایی و فرصتها ایجاد گردد.

همانطور که می دانیم برنامه ریزی یکی از مهمترین اصول و ویژگی های یک مدیریت مطلوب است . تاثیر به سزای این اصل به حدی است که یک برنامه کامل می تواند سیستم ومجموعه را به راحتی به هدف برساند و بر عکس یک برنامه ناقص و ضعیف نیز وضعیت آشفته ای را در مجموعه تحت مدیریت ایجادکند.ازآنجاکه لازمه انجام هرگونه اعمال مدیریت طرح وتدوین یک برنامه ونقشه راه است که ازطریق آن مجموعه ای از راهبردها و فرآیند های ضروری اداره مجموعه پیش بینی و به اجرا در آید معمولاً از سطح کلان اداره جامعه تا سطوح پایین به فراخور اجرای مدیریت شاهد طراحی و اجرای برنامه های کلان و خرد هستیم برنامه جامع توسعه کشور که در واقع نقشه راه و نشان دهنده مسیر رسیدن به اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی است برای تمام نهادها و مجموعه های خرد و کلان مدیریتی کشور تکالیفی را مقرر نموده که سهم آموزش و پرورش همانا تلاش در جهت رشد و تحکیم باورهای دینی و مذهبی و ارتقاء سطح دانش عمومی و تخصصی تا به کمال رسیدن همه آحاد مردم کشور و تلاش در جهت بر آورد کردن احتیاجات کشور از طریق آموزش دانش آموختگانی فرهیخته و توانمند می باشد .و از همه مهمتر تدوین سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در سال جدید به عنوان یک نقشه راه،مسیر رسیدن به هدف را روشن نموده است.در سال تحصیلی اخیر تصمیم بر این گرفته شده است که برنامه های عملیاتی و پیش بینی شده هنرستان زکیه که علاوه بر رشته های فنی و حرفه ای شامل سه کلاس از دانش آموزان رشته تجربی هم می شود را طبق سند تحول بنیادین به پیش ببریم.

برای دانلود پس از خرید برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش سال تحصیلی جدید آخرین ویرایش روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

حال اجازه دهید با هم درباره برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش بر اساس طرح تعالی صحبت کنیم .

این بخش از برنامه پیرامون طراحی برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش بر اساس طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار است. در واقع باید گفت که در این راستا می بایست یک برنامه یازده محوره طراحی شود که محور یازدهم مخصوص هنرستان است که ما این کار را هم برای شما انجام داده ایم.

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین و در عین حال پایین ترین قیمت در رابطه با برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان کرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم تخصصی فرهنگیان در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.

این فایل کامل ترین نمونه برنامه سالانه هنرستان فنی و حرفه ای و کار و دانش در اینترنت می باشد و همچنین از همه نمونه های موجود ارزانتر است.درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3912 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید