no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر با فرمت ورد و قابل ویرایش در شش پایه اول تا ششم


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی 1402-1401 با فرمت ورد و قابل ویرایش پایه اول تا ششم
امتیاز 5.00 ( 3 رای )برنامه هفتگی مدارس ابتدایی 1402-1401 با فرمت ورد و قابل ویرایش پایه اول تا ششم">
zip
سپتامبر 1, 2022
۸,۰۰۰ تومان
۸,۰۰۰ تومان – خرید

برنامه هفتگی مدارس ابتدایی 1402-1401 با فرمت ورد و قابل ویرایش پایه اول تا ششم


برنامه هفتگی مدارس ابتدایی

بانک فایل معلمان فایل برنامه هفتگی مدارس ابتدایی در شش پایه اول و ششم 1402-1401 را تنظیم نموده است و برنامه ای دقیق و کامل جهت استفاده مدیران و آموزگاران مدارس ابتدایی و با فرمت ورد و قابل ویرایش طراحی کرده است.

این فایل کامل ترین نمونه برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر اساس طرح تدبیر موجود در اینترنت می باشد و همچنین از همه نمونه های موجود ارزانتر است.

۸,۰۰۰ تومان – خرید

این فایل شامل موارد زیر به صورت ورد می باشد:

  • برنامه هفتگی پایه اول ابتدایی

  • برنامه هفتگی پایه دوم ابتدایی

  • برنامه هفتگی پایه سوم ابتدایی

  • برنامه هفتگی پایه چهارم ابتدایی

  • برنامه هفتگی پایه پنجم ابتدایی

  • برنامه هفتگی پایه ششم ابتدایی

بانک فایل پژوهشی معلمان با ارائه جدید ترین و جذاب ترین  برنامه سالانه و تقویم اجرایی کلیه پست های سازمانی پیشرو در امر آموزش و تدریس می باشد. عزیزان کرامی می توانند با مراجعه به بانک فایل پژوهشی معلمان برنامه سالانه و تقویم اجرایی مورد نیاز خود را طبق آخرین ویرایش و بر اساس آخرین بخشنامه های ارسالی از آموزش و پرورش دانلود نمایند. لازم به ذکر است کلیه برنامه ها و تقویم های آموزشی و اجرایی توسط بانک فایل پژوهشی معلمان طراحی و تدوین گردیده است و جمعی از تیم تخصصی فرهنگیان در ارائه این برنامه ها ساعت ها و روزها وقت گذاشته اند. شما فرهنگیان عزیز همچنین می توانید علاوه بر برنامه سالانه و تقویم اجرایی بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی از سایر محصولات این بانک پژوهشی استفاده نمایید.برنامه هفتگی مدارس ابتدایی بر طبق اصول خاصی و با دقیق ترین نرم افزار ها تهیه و تنظیم گردیده است.ما در بانک فایل پژوهشی معلمان با فراهم نمودن برنامه هفتگی مدارس ابتدایی و همچنین فایل های گرانبهایی چون برنامه سالانه بر اساس طرح تدبیر و طرح تعالی مدیریت کیفیت مدار قصد داریم به بهترین شکل ممکن به معلمان و دانش آموزان در راستای کمک رسانی در فرایند آموزش یادری رسانیم.

برای دانلود پس از خرید برنامه هفتگی مدارس بر اساس طرح تدبیر  روی دکمه قرمز رنگ کلیک کنید.

 درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3435 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید