no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی : رفع اختلالات رفتاری در زنگ ورزش
امتیاز 4.00 ( 2 رای )دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی : رفع اختلالات رفتاری در زنگ ورزش">
zip
مارس 20, 2022
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی : رفع اختلالات رفتاری در زنگ ورزش


دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی

دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی به همراه پنج نمونه رایگان پیشنهاد کوتاه و راهکار ارزشیابی تحت عنوان  چگونگی بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش  با فرمت ورد و قابل ویرایش و در 24 صفحه

سرفصلهای موجود در دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی به قرار زیر است :

عنوان مطلب پیرامون قضیه  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

سرآغاز سخن پیرامون قضیه  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

دیباچه پیرامون قضیه بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

درک مشکل پیرامون قضیه  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

بیان شرایط حاضر پیرامون قضیه  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

تنظیم و جمع نمودن منابع پیرامون قضیه  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

مطالعه و بررسی اطلاعات پیرامون قضیه بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

بحث پیرامون حل مشکل دررابطه با  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

وضعیت ثانویه پس از حل مشکلات  بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

بررسی بیشتر در رابطه با بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

ارائه مستندات پیرامون بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

پیش بینی نتایج در مورد بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

راهکارها پیرامون قضیه بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

رفرنس و منبع مورد استفاده بر طرف نمودن اختلالات رفتاري دانش آموزم در زنگ ورزش

آ موزش درمانی

آ موزش درمانی عبارت است ازمجموعه ی  اصول وروش های  آ موزشی و روا نشناسی که می تواند افراد معلول جسمانی ، روانی ، ذهنی و عاطفی را  تا حد امکان به عضو مفید و کارآمد جامعه تبدیل کند .  . . . در آموزش درمانی تطابق با محیط خانه ومدرسه و تغییر نگرش کودک  نسبت به یادگیری مسئله اساسی است .  روشهاي درمان حسادت :

آگاه كردن كودك ازاينكه مورد توجه ومحبت والدين قرار دارد، رعايت عدالت وانصاف در روابط ، محبت به كودك وقتي كه تنهاست، ايجاد زمينه اعتماد وتوجه ، سپردن كودك كوچكتر به كودك ، حسود براي مراقبت ونگهداري ، جرأت دادن ، جايگزين كردن احساسات خشم آلود كودك ، كمك به كودك براي برون ريزي احساسات حسادت ، مطلع ساختن كودك از مدتي قبل ، قصه گفتن مادر به كودك وتسلي دادن به او ، تبديل حسادت به مساعدت وصميميت بحث درباره ضررها وخسارات حسد ، استفاده از نقاشي وبازي درماني به آموزش دادن به كودكان مبني براينكه اشيا ووسايل خود را به رخ ديگران نكشند، آموختن انجام اعمال نيك به كودك ، افزايش اعتماد به نفس ، عدم دخالت والدين در دعواهاي كودكان ، ايجاد روابط خانوادگي مطلوب وتقويت روح همكاري ومساعدت در كودكان در خانه ومدرسه .

تکنیک هایی لازم برای کنترل پرخاشگری در محیط خانواده

1- صمیمت، صمیمیت در خانواده امری لازم و ضروری است زیرا هم مهمی در کاهش خشونت در خانواده دارد بسیاری از رفتارهای خشونت آمیز به این دلیل است که صمیمیت بین طرفین وجود ندارد. صمیمیت هنگامی افزایش می یابد که افراد خانواده درامور زندگی با یکدیگر مشارکت داشته باشند. همچنین اعتماد و اطمینان در مشارکت بین اعضای خانواده باعث صمیمیت می شود.

2- تامل و سکوت، یکی از بهترین راههای کنترل خشونت در خانواده کنترل رفتار خویشتن در مواقعی است که یکی از اعضای خانواده به تحریک دیگری بپردازد. بهترین شگرد در این هنگام آن است که دیگران سکوت اختیار کنند تا آن فرد هم آرامش پیدا کند سپس در یک فرصت مناسب با هم به بحث و بررسی بپردازند.

3- تخلیه یعنی اینکه به طور مستقیم جواب خشونت را ندهیم. تحقیقات جدید نشان میدهد که پرخاشگری هتاکی و حتی فیزیکی علاوه بر اینکه خشم را کاهش نمی دهد بلکه باعث افزایش آن نیز می شود.

4- مدل پرخاشگری غیر پرخاشگرانه (قدم زدن و…) تحقیقات نشان داده که افرادی عادی که پرخاشگری خود بدون رفتار پرخاشگرانه بروز دادند بعد از این کار سطح کمتری از پرخاشگری را داشته اند ولی به طور کل این روش هم زیاد موثر نیست.

5- تنبیه، درطول تاریخ یکی از وسایل اجتماعی برای کم کردن میزان خشونت درتنبیه بوده است که توسط آن جلوی تجاوز خشونت و دیگر رفتارهای پرخاشگرانه را می گرفتند ولی در حال حاضر علما معتقدند که تنبیه به طور موقت جلوی خشونت حاضر را می گیرد و برعکس در طولانی مدت به طور مستقیم باعث تقویت آن می شود درحال حاضر تنبیه بدنی از طرف سازمان بهداشت جهانی ممنوع شده است.

6- صحبت کردن در مورد مشکل، بهترین روش برای کاهش پرخاشگری صحبت کردن در مورد آن است این تکنیک به طور عملی به دو صورت عملی است ولی اینکه در لحظه ای که پرخاشگری به حد اعلای خود می رسد یکی از طرفین سکوت اختیار کند و سعی کند قائله را ختم کند ولی بعد از اینکه طرفین آرام شدند و مدتی نیز گذشت با خونسردی مطالب را با یکدیگر در میان می گذارند و آن را حل و فصل می کنند.

شما عزیزان می توانید دانلود گزارش تخصصی دبیران تربیت بدنی را به همراه اشانتیون ویژه پنج نمونه راهکار و پیشنهاد کوتاه ارزشیابی از این بخش دانلود نمایید.برچسب‌ها :

درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3435 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید