no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم پایه چهارم - پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم پایه چهارم
امتیاز 5.00 ( 3 رای )درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم پایه چهارم">
zip
می 5, 2022
۱۰,۰۰۰ تومان
۱۰,۰۰۰ تومان – خرید

درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم پایه چهارم


درس پژوهی مخلوط ها

همکار گرامی نمونه موجود درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم پایه چهارم تماما و اختصاصا توسط پژوهش سرای فرهنگیان ایران : مدیران فردا در اسفند ماه 1400 منطبق با آخرین دستورالعمل های تدوین گزارش درس پژوهی تهیه شده است . این فایل 50 صفحه ای هم قابل ویرایش بوده و در فرمت ورد هم اکنون قابل دانلود است هم در تدوین آن سعی شده است فایلی منعطف تهیه شود تا بتوانید متناسب با شرایط محیطی , مدرسه , ابزارهای کمک آموزشی موجودتان و ….. بتوانید تغییرات مقتضی را در آن به راحتی اعمال نمایید و نیازی به صرف وقت زیادی برای اعمال تغییرات در درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم پایه چهارم نباشد .

قطعا کار ما کامل و برآورنده نیاز همه عزیزان نخواهد بود بود فلذا امید داریم با ارائه نقطه نظراتتان در مورد نمونه درس پژوهی مخلوط ها و سایر فایل های سایت ما را در بهبود مستمر خدماتمان یاری کنید.

دریافت نمونه درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم کلاس چهارم

نحوه دانلود و دریافت نمونه درس پژوهی مخلوط ها از کتاب علوم کلاس چهارم

هم اکنون میتوانید با کلیک روی دکمه زیر و تکمیل پروسه ساده  چند دقیقه ای این فایل درس پژوهی مخلوط ها را دریافت و استفاده نمایید .

دپارتمان درس پژوهی پژوهش سرای مدیران فردا

التماس دعا

۱۰,۰۰۰ تومان – خرید


درباره نویسنده

148 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید