no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

طرح جابر طراحی یک اپلیکیش موبایلی ساده برای کلاس - پژوهش سرای فرهنگیان


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

طرح جابر طراحی یک اپلیکیش موبایلی ساده برای کلاس
zip
اکتبر 12, 2022
۳۰۰,۰۰۰ تومان

طرح جابر طراحی یک اپلیکیش موبایلی ساده برای کلاس


طرح جابر طراحی و ساخت و برنامه نویسی اپلیکیشن ساده برای کلاس

طرح جابر طراحی اپلیکیش موبایلی

این پروژه طرح جابربن حیان با موضوع طراحی اپلیکیشن موبایلی بصورت اختصاصی و برای یک نفر اجرا میگردد و با پرداخت هزینه به لحظه فایلی دانلود نخواهید کرد و تحویل پروژه بین 1 تا 3 روز زمان خواهد برد.

انتخب موضوعات چالشی برای پروژه طرح جابر در کنار اجرا و تدوین قوی میتواند تا حد زیادی کسب رتبه های استانی و کشوری را تضمین کند . این موضوع طرح جابر طراحی اپلیکیش موبایلی موضوعی چالشی , کاربردی و مبتکرانه است که به علت سختی اجرا عملا تعداد بسیار کمی از دانش آموزان سعی میکنند در این حوزه ورود کنند .

انتخاب چنین موضوعی برای طرح جابربن حیان فارغ از نتیجه و کسب یا عدم کسب رتبه احتمالی میتواند جرقه یک راه بزرگ را در ذهن دانش آموز بزند و چه بسا همین پروژه مسیر آینده دانش آموز را تعیین نماید.

طرح جابر طراحی اپلیکیش موبایلی در گروه طراحی و ساخت با مشخصات زیر خدمتتان تقدیم میگردد .

1 : فایل های مورد نیاز برای ارائه طرح و تنظیم کارتوپلاست

2: فایل آموزشی صفر تا صد طراحی این اپلیکیشن

ارائه آموزش تصویری , آفلاین و آنلاین برای دانش آموز مجری طرح به همراه پاسخگویی به سوالات و ارتباط و آموزش در بستر پیام رسان با کارشناس طراح اپ … برای اینکه دانش آموز بتواند اصول اولیه ساخت فایل اپلیکیشن را فرا بگیرد و خودش بتواند اپلیکیشنی مشابه طراحی کند .

3: ارائه فایل اپلیکیشن قابل نصب روی موبایل های اندرویدی

طراحی یک اپلیکیشن نسبتا ساده برای ارتباط میان دانش آموزان و معلم یک کلاس .. به نوعی یک گروه اپلیکیشن شاد را در این اپلیکیشن بازسازی میکنیم البته با فضایی شادتر و با استفاده از گرافیک بهتر و تصاویر دانش آموزان , معلم و فعالیت های کلاسی . در نهایت یک فایل apk قابل نصب روی همه گوشی های اندرویدی خدمتتان تقدیم میگردد .

برای ثبت سفارش یا پروسه خرید را تکمیل کنید یا از طریق پیام رسان واتس آپ یا شاد یا ارسال اس ام اس سفارشتان را ثبت کرده و پروژه را تحویل بگیرید.درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3435 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.