no-img
پژوهش سرای فرهنگیان

نمونه اقدام پژوهی ریاضی ششم دبستان دقیق و کامل در قالب ورد و قابل ویرایش


پژوهش سرای فرهنگیان

برنامه سالانه و تقویم اجرایی تدبیر و تعالی مقطع ابتدایی و متوسطه برای دانلود مقاله پرسش مهر 23 با موضوع شاخص های مدرسه خوب کلیک کنید مقطع ابتدایی و متوسطه سفارش تدوین طرح توجیهی

ادامه مطلب

اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری با موضوع تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری
امتیاز 5.00 ( 5 رای )اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری با موضوع تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری">
zip
می 25, 2022
۱۵,۰۰۰ تومان
۱۵,۰۰۰ تومان – خرید

اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری با موضوع تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری


اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری

نمونه اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری با موضوع چگونه توانستم مفهوم اعداد اعشاری, جمع و تفریق و مقایسه آنها را به صورت عملی به دانش آموزان یاد دهم

پژوهش سرای فرهنگیــــــان : مدیران فردا تخصصی ترین گروه موجود در اینترنت مقاله های اقدام پژوهی خود را به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.در این مورد هم دانلود اقدام  پژوهی معلم ابتدایی  را تایید و همه محتویات آن را بر مبنای آخرین بخشنامه های آموزش و پرورش می داند.

تیترهایی که در این اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری وجود دارد شامل موارد زیر است:

عناوین بکار رفته در اقدام پژوهی تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری

عنوان مطلب در رابطه با  اعداد اعشاری

پیشگفتار در رابطه با  اعداد اعشاری 

مقدمه  موضوع نمونه اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری  

شناسایی مسئله در رابطه با تدریس اعداد اعشاری


مشخصات فایل اقدام پژوهی اعداد اعشاری و نحوه دانلود

 اقدام پژوهی اعداد اعشاری مناسب و قابل استفاده همکاران شاغل در مقطع ابتدایی ابتدایی پایه هی سوم تا ششم در حدود 30 صفحه فایل قابل ویرایش ورد . تنظیم شده است .

به جهت دریافت فایل ابتدا روی دکمه زیر کلیک کنید . در صفحه بعدی نام و ایمیلتونا وارد کرده و دکمه پرداخت را بزنید . سپس پروسه پرداخت را تکمیل کرده و کمی صبر کنید تا به سایت و صفحه دانلود ارجاع شوید . روی عبارت لینک دانلود فایل کلیک کرده و آن را در گوشی یا کامپیوتر تان دریافت و ذخیره کنید .

در صورت بروز هر مشکلی در هریک از مراحل ابتدا اینباکس و اسپم باکس ایمیلتان  را چک کنید . در صورتی که پول از حسابتان کسر شده و نتوانستید فایل را دریافت کنید سریعترین راه استفاده از خدمات پشتیبانی سایت ارتباط با ما از طریق پیام رسان ها : ترجیحا واتس آپ میباشد

جهت شروع دانلود فایل اقدام پژوهی در مورد اعداد اعشاری  روی دکمه زیر کلیک کنید.

۱۵,۰۰۰ تومان – خرید

اقدام پژوهی اعداد اعشاری, جمع و تفریق و مقایسه آنها


اقدام پژوهی با موضوع تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری

بخش هایی از متن اقدام پژوهی تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری بصورت رندوم

چگونگي ترميم ناتواني در رياضيات هدف از ترسيم تقويت مهارت در به‌كارگيري روابط كلي است. اين برنامه اغلب از آموزش اصول كمي مانند ترتيب، اندازه، فضا، فاصله با استفاده از مواد قابل لمس و كلام شروع مي‌شود و در نهايت براي ايجاد و تقويت قوه استدلال و تفكر منطقي از معماها و صفحات سوراخ‌دار كه فرو كردن ميله‌هاي پلاستيكي در آن‌ها مي‌توان طرح‌هايي مختلف را ايجاد كرد سود برده شود در آموزش اندازه و نيز ترتيب براي مثال مي‌توان از كودك خواست كه چهار دايره يا اشكال ديگر هندسي را با اندازه‌هاي مختلف از چپ به راست براساس از بزرگ‌ترين به كوچك‌ترين رديف كند و همچنين براي آموزش اصول كمي مي‌توان از تكاليف پياژه در جهت پايايي ذهني در زمينه‌هاي عدد، مايع، ماده، وزن و حجم به گونه‌اي كه كودك در آن‌ها تبحر يابد نيز سود برد (همان منبع). ابتدا باید در چند جلسه اعتماد به نفس دانش آموزان را تقویت کرد. برگزاری امتحانات به صورت کتاب باز (open book) می تواند انجام شود تا دانش آموزان اعتماد به نفس پیدا کنند. باید آنها را تشویق کرد که خودشان مطالب را یاد بگیرند و تمرین ها را حل کنند و زود ناامید نشوند. اگر دانش آموزی تمرینی را حتی ناقص حل کند، باید او را تشویق کرد و نمرات بیش از حقش به او داد. هر بار که با کوچکترین مطلبی یک نمره خوب برای دانش آموز گذاشته شود، کم کم این دانش آموز از درس ریاضی و معلم ریاضی خوشش می آید. باید سعی کرد ضعف های دانش آموز را به رویش نیاورد.


توصیف وضع موجود در اقدام پژوهی بهبود یادگیری اعداد اعشاری

در توصیف وضع موجود این نمونه اقدام پژوهی تدریس ریاضی و بهبود یادگیری اعداد اعشاری میبینید:

اينجانب  آموزگار پایه …. آموزشگاه … مدت ..سال است كه در آموزش و پرورش مشغول خدمت هستم. و هم اكنون با .. نفر دانش آموز در پایه .. مشغول به خدمت می باشم.  هستم. آنچه ذهن مرا را به خود مشغول کرده بود ، به شرح زیر است: در اوایل سال تحصیلی یاد شده، همواره رفتار دانش‌آموزان در زنگ ریاضی، توجه مرا به خود جلب می­کرد. بدان معنا که در این زنگ، شاهد چهره­های درهم رفته و بی حوصله­ی آنان بودم. بعضی از دانش آموزان در این زنگ با یکدیگر صحبت می­کردند، برخی از آن ها بی مورد اجازه­ی بیرون رفتن از کلاس را می­گرفتند، چند تا از دانش­آموزان سرشان را روی میز خود گذاشته چرت می زدند یا سر مدادشان را می جویدند. گاهی اوقات کتاب ریاضی­شان را نمی­آوردند و هنگام انجام تمرین­ها، دائم در کلاس راه می­رفتند. در واقع آن چه بیش از هر چیز مرا متعجّب می‌کرد، کم­تحرکی و بی­توجهی آنان نسبت به درس ریاضی بود، زیرا آن­ها در زنگ‌های دیگر فعال و پر­تحرّک بودند و برای انجام دادن فعالیّت‌های مربوط به درس­های دیگر میل و رغبت زیادی از خود نشان ‌داده و فعالیت­های مورد نظر را به خوبی، کامل و تمیز انجام می­دادند، اما  درکلاس ریاضی علاوه بر این که غیر­فعال بودند

گردآوری اطلاعات (شواهد ۱) اقدام پژوهی اعداد اعشاری  

تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها اقدام پژوهی اعداد اعشاری

انتخاب راه جدید موقتی اقدام پژوهی اعداد اعشاری

اجرای طرح جدید و نظارت بر آن در اقدام پژوهی اعداد اعشاری

گردآوری اطلاعات (شواهد ۲) اقدام پژوهی بهبود یادگیری اعداد اعشاری

ارزشیابی تاثیر اقدام جدید اقدام پژوهی بهبود یادگیری اعداد اعشاری

تجدید نظر و دادن گزارش نهایی اقدام پژوهی بهبود یادگیری اعداد اعشاری

نتیجه گیری اقدام پژوهی اعداد اعشاری

پیشنهادات اقدام پژوهی اعداد اعشاری, جمع و تفریق و مقایسه آنها

منابع و ماخذ اقدام پژوهی اعداد اعشاری

شروع دانلود و دریافت فایل

برای دانلود اقدام پژوهی اعداد اعشاری, جمع و تفریق و مقایسه آنها و دریافت اقدام پژوهی آموزگار ابتدایی از لینک خرید استفاده نمایید.

۱۵,۰۰۰ تومان – خرید

موارد مشابه  : درس پژوهی اعداد اعشاری  —  درس پژوهی جمع و تفریق اعداد اعشاری    درس پژوهی اعداد مخلوط  —  اقدام پژوهی در مورد تدریس اعداد اعشاریبرچسب‌ها :
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

درباره نویسنده

پشتیبان پژوهشسرای فرهنگیان: مدیران فردا 3435 نوشته در پژوهش سرای فرهنگیان دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید